ADAX, spol. s r.o. spolupracuje s Woywod PLASTICOLOR jako smluvní distribuční a servisní partner pro Českou a Slovenskou republiku.

Společnost Woywod Kunststoffmaschinen GmbH & Co. byla založena v roce 1970 a od počátku se zabývá výrobou a prodejem technologických celků pro extruzní linky. Ty od r.1980 distribuuje celosvětově pod značkou PLASTICOLOR.

Produktová řada PLASTICOLOR má zcela modulární strukturu. Konstrukce jednotlivých komponentů je provedena tak, že je lze libovolně kombinovat. Tím je vytvořen individuální a přizpůsobený systém, v souladu s požadavky zákazníka. Díky tomuto principu je možné pokračovat v používání dříve zakoupených dílů, např. během počáteční investice při modernizaci (např. při přechodu od volumetrické metody na gravimetrickou) a také při rozšiřování nebo konverzi systému PLASTICOLOR.

Pracovníci ADAX, spol. s r.o. absolvovali ve výrobním sídle společnosti školení, s cílem detailního seznámení se s produkty a také způsobem poskytování distribučních a servisních prací.

 

www.plasticolor.de

email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

tel. : +420 312 818 829