ADAX, spol. s r.o. je celosvětovým OEM distributorem společnosti  SIKORA AG.

 

Slogan Technologií k dokonalosti nejlépe popisuje profil společnosti, který již více než 40 let pracuje v oblasti bezdotykové měřicí a analytické techniky pro kabelové a trubkové technologie se širokou škálu výrobků z extrudovaného plastu.

 

SIKORA AG má celosvětovou distribuční a servisní síť zastoupenou 14 vlastními pobočkami a hustou sítí místních prodejců.

 

Nejvíce inovativní řešení vyvinutá společností SIKORA byla navržena v úzké spolupráci se zákazníky. Tato firemní filozofie je zřejmá v přístupu ke každému zákazníkovi, kde primárním cílem je uspokojování individuálních potřeb klienta. Kromě spolehlivosti a přesnosti jsou inovace a kreativita nepostradatelným parametrem nabízených produktů.

 

Zaměstnanci společnosti ADAX spol. s r.o. se účastnili školení ve výrobním ředitelství s cílem seznámit se s produkty podrobně a také s distribučními a servisními pracemi.

 

www.sikora.net  

email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

tel. : +420 312 818 829